Re: nincs cím
bargain_hunter Előzmény: #316792Rettenetesen el vagyok keseredve.
Télen, tavasszal voltam ennyire.
Akkor is ezzel a gagyival szórakoztam.
Elő is vettem az akkori történések grafikonját és mit látok.
Úgy történt akkor, hogy a nagy felmenet előtt is volt egy kitörés féle, január 20.-án felment 795-re, majd két hétre rá már le is csapták 670-re. Utólag derült ki hogy kirázás volt.
Onnan meg szinte meg se állt 1136-ig, alig két hónap alatt megcsinálta.
Sokan csak nézték. Szerencsére én fogtam rajta szépen.
El tudok most is képzelni egy 870-ig való kirázást, november 15-ig a Q3 jelentésig, és az utána tervezett sajtótájékoztatóig.
Utána év végéig még meglehet az 1020. Ha jó hírek jönnek meg a jövő évre biztató prognózist ad majd a menedzsment.
Az 1200-ban már én sem hiszek, tavasszal azért történt a nagy hegymenet, mert akkor került be április 01-el a BUX kosárba és a kötelező intézményi tankolás meg az azt kihasználó spekuláció hajtotta fel annyira az árat.
Most nincs ilyen vételi kötelezettség, brutális fundás javulás lehetne csak komolyabb felhajtó erő.
De a fundás javulás itt senkit nem érdekel ezen a mutyi tőzsdén.
Szkeptikus vagyok.