Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

bargain_hunter Előzmény: #316792

Rettenetesen el vagyok keseredve.

Télen, tavasszal voltam ennyire.

Akkor is ezzel a gagyival szórakoztam.

Elő is vettem az akkori történések grafikonját és mit látok.

Úgy történt akkor, hogy a nagy felmenet előtt is volt egy kitörés féle, január 20.-án felment 795-re, majd két hétre rá már le is csapták 670-re. Utólag derült ki hogy kirázás volt.

Onnan meg szinte meg se állt 1136-ig, alig két hónap alatt megcsinálta.

Sokan csak nézték. Szerencsére én fogtam rajta szépen.

El tudok most is képzelni egy 870-ig való kirázást, november 15-ig a Q3 jelentésig, és az utána tervezett sajtótájékoztatóig.

Utána év végéig még meglehet az 1020. Ha jó hírek jönnek meg a jövő évre biztató prognózist ad majd a menedzsment.

Az 1200-ban már én sem hiszek, tavasszal azért történt a nagy hegymenet, mert akkor került be április 01-el a BUX kosárba és a kötelező intézményi tankolás meg az azt kihasználó spekuláció hajtotta fel annyira az árat.

Most nincs ilyen vételi kötelezettség, brutális fundás javulás lehetne csak komolyabb felhajtó erő.

De a fundás javulás itt senkit nem érdekel ezen a mutyi tőzsdén.

Szkeptikus vagyok.