Re: nincs cím
zeeh_ Előzmény: #316764Eddig jól csinálták az ijesztgetést, leszúrás 91x Ft-ra, majd 93x Ft-ra.
Viszont ezek már nagy pakkok, ez már nekem se nagyon tetszik.
Mintha az alapok elkezdtek volna kiszállni a BUX kosaras kis és közepes papírokból.