Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

zeeh_ Előzmény: #316764

Eddig jól csinálták az ijesztgetést, leszúrás 91x Ft-ra, majd 93x Ft-ra.

Viszont ezek már nagy pakkok, ez már nekem se nagyon tetszik.

Mintha az alapok elkezdtek volna kiszállni a BUX kosaras kis és közepes papírokból.