Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

apafi Előzmény: #316754

Nálam lementek az emelkedő csati aljáig. Jó lenne, ha nem süllyedne tovább. 50 alatt meg vettek egy cseppet nekem. Tovább azért nem bővítenék már.