Re: nincs cím 2010. október 21. 11:15 apafi Előzmény: #316754 Nálam lementek az emelkedő csati aljáig. Jó lenne, ha nem süllyedne tovább. 50 alatt meg vettek egy cseppet nekem. Tovább azért nem bővítenék már.