Re: nincs cím
Stoki Előzmény: #316807Bazze, ha már te is szkeptikus vagy tökönszúrom magam.
Beszéltük korábban, hogy szinte csak ezt a kotvadékot nem húzták meg a "válság" óta, ha volt ilyen egyáltalán. Bár ha azt nézem, hogy végül is szinte az alja óta duplázott, akkor lehet, hogy ennyi volt.!?
Rendesen betáraztam belőle, ha nagyon akarom tudom "bármeddig " tartani, én még hiszek benne. nem létezik, hogy valami kis szeletet nem tud kikapni valamilyen autógyártási projektből, suzuki, mercedes, buszos sztori, valami szart szállíthatna ez is valahova. Legalább is én ebben bízok, aztán lehet ezzel is szívok mint a torkos borz.