Re: nincs cím
bargain_hunter Előzmény: #316767Tömésnek néz ki.
MACD eladáson.
Ha ilyen viszonylagos jó hangulatban ezt csinálja, egy rossz hangulatban leütik majd, tán a 870 megfogja.
Trágya egy papír.
Tömésnek néz ki.
MACD eladáson.
Ha ilyen viszonylagos jó hangulatban ezt csinálja, egy rossz hangulatban leütik majd, tán a 870 megfogja.
Trágya egy papír.