Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

akpo7 Előzmény: #152304

Fosnak a gyorstol es nem veszik ki. Marpedig anelkul a hati sem megy igazan. Egyelore tartom a shortot, de lehet rab*aszok.