Re: nincs cím 2009. november 12. 16:09 akpo7 Előzmény: #152304 Fosnak a gyorstol es nem veszik ki. Marpedig anelkul a hati sem megy igazan. Egyelore tartom a shortot, de lehet rab*aszok.