megtanulhatnátok már, hogy elég 10kor okosnak lenni, mert addig felesleges... :))
megtanulhatnátok már, hogy elég 10kor okosnak lenni, mert addig felesleges... :))
Rbbj11: reggel 9ig minden jelet fenntartassal kezelek. Manapsag shortot karcosabb napon tulra vinni. :)
Kelvin: Nem dobtam a shortokat meg a megrantasnal sem. Nem latszott, h. igazan meg akarjak venni a zold adatot + OTPt sem teptek ki.
csak miattad ;-)
+ nagyon adták, és a amcsik a jó munkanélk adatot sem vették meg
ilyenkor jobb nem pénzt égetni, mindenesetre a kereskedési kényszer rajtam is rajtam van (2k shortban 400 felettről)
Igen,ez aggaszt némileg,se le se fel....
nem adtak be minket ahhoz kéeps annyira szvsz...
Bízom a gravitációban még...
lehet hogy az a jó ...ki tudja...itt már senki nem ért semmit sem :D
van mini longom... minek...
szerk. pff vettem volna még záróban... nem jött össze
Hátha ez volt a tegnap nap korrekciója, akkor mi shortosok rábszunk holnap:(
Én sem értem hogy miért csak ennyit esett :D
de mi a franc lelte a dollárt az utóbbi fél órában? várhattak volna még kicsit :)
Én is tartom,jó lenne ha nem baxnék rá :D
Eur/usd függőlegesen le,enélkül nehéz lesz a felfelé út...
Fosnak a gyorstol es nem veszik ki. Marpedig anelkul a hati sem megy igazan. Egyelore tartom a shortot, de lehet rab*aszok.
Erre csak mostanában kezdek rájönni, de ehhez is kellett a tapasztalat.