Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Waszeitung Előzmény: #152316

Én is tartom,jó lenne ha nem baxnék rá :D

Eur/usd függőlegesen le,enélkül nehéz lesz a felfelé út...