Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

akpo7 Előzmény: #152424

Rbbj11: reggel 9ig minden jelet fenntartassal kezelek. Manapsag shortot karcosabb napon tulra vinni. :)

Kelvin: Nem dobtam a shortokat meg a megrantasnal sem. Nem latszott, h. igazan meg akarjak venni a zold adatot + OTPt sem teptek ki.