Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

kelvin Előzmény: #152374

ilyenkor jobb nem pénzt égetni, mindenesetre a kereskedési kényszer rajtam is rajtam van (2k shortban 400 felettről)