Re: nincs cím
Hathor Előzmény: #152294Minden esetre a szándék és a tett megéri a gratulációt minden napra értve!
Remek daytrader vagy..
a piac meg elvetemült.. az hogy nem érünk el éppen sikereket, az nem jelenti azt, hogy később nem érhetünk el.
Aki ilyen piacot túl él, az megmarad a későbbiekben is szerintem