Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Hathor Előzmény: #152294

Minden esetre a szándék és a tett megéri a gratulációt minden napra értve!

Remek daytrader vagy..

a piac meg elvetemült.. az hogy nem érünk el éppen sikereket, az nem jelenti azt, hogy később nem érhetünk el.

Aki ilyen piacot túl él, az megmarad a későbbiekben is szerintem