Shortot tartva csinaltam egy rovid longot majdnem 100 pontert. Unalmamban remelem, nem fogok ma buktazni. :)
Shortot tartva csinaltam egy rovid longot majdnem 100 pontert. Unalmamban remelem, nem fogok ma buktazni. :)
Például ezt sem lehetett annak nevezni :D
Már itt is a remek megrántás...
Erdekesen mozgunk, egyetetek. En meg nem vettem vissza semmit, stop van benn a shorton.
A Magyarokat mikor szerették?
Amúgy Trichet beszédére vár minden piac!
és forintunkat szeretik???
valahogy a devizák most részvény longra állnak, de nem megyünk, közben usa és nyugat esik
Nemtom, kicsit ugy nez ki mintha minket nem szeretnenek most. Persze ez barmikor megvaltozhat.
Én lezártam, majd ha visszateszteljük a 300-at, nyitok újra shortot.
Vagy 21K alatt.
Dolcsi szerint nem kéne esnie, és forint is nagyon bika.. na ezt most nem értem. TA alapján viszont mehet le, talán azt követjük
futi áll nulla, mínusz körül még
nekem pont ezért nincs pozim.. :(
Én is shortban vagyok,tartom egyenlőre....Otit orosz és ukrán kitettsége miatt remélem megmammogtatják,usa emelkedő csati felső sávszélnél van illene egy kori,most ennyi jut eszembe az esés mellett :D
Mekkora errefelé a csönd.
Én tegnapról shortban vagyok, most nyereséges lenne. Mit tegyek? Annyira nincs forgalom, bármerre elmehet 1 pillanat alatt.
pontosítok :D :
Még szép..de hogy zárásra mi lesz belőle arról felelőtlenség lenne bármit is mondani...
utóbbi fél évben kb..54 -szer láttunk ilyet amikor innen ment még magasabbra..
szééép....
áhh. nemtudom...ahogy az SP futurest elnézem..ekkora zűrzavarban bármi lehet...de most mintha zárásra beöntenék..
Erős ft miatt is kiszállnak a külföldiek...most sok eurót kap érte.