Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Hathor Előzmény: #155613

és forintunkat szeretik???

valahogy a devizák most részvény longra állnak, de nem megyünk, közben usa és nyugat esik