Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Hathor Előzmény: #155597

Dolcsi szerint nem kéne esnie, és forint is nagyon bika.. na ezt most nem értem. TA alapján viszont mehet le, talán azt követjük

futi áll nulla, mínusz körül még