Re: nincs cím 2009. november 18. 9:34 Hathor Előzmény: #155597 Dolcsi szerint nem kéne esnie, és forint is nagyon bika.. na ezt most nem értem. TA alapján viszont mehet le, talán azt követjük futi áll nulla, mínusz körül még