Regisztráció Elfelejtett jelszó

BUX0912

Re: nincs cím

#155663 akpo7 Előzmény: #155632

Shortot tartva csinaltam egy rovid longot majdnem 100 pontert. Unalmamban remelem, nem fogok ma buktazni. :)

Re: nincs cím

#155626 akpo7 Előzmény: #155616

Erdekesen mozgunk, egyetetek. En meg nem vettem vissza semmit, stop van benn a shorton.

Re: nincs cím

#155616 Hathor Előzmény: #155613

és forintunkat szeretik???

valahogy a devizák most részvény longra állnak, de nem megyünk, közben usa és nyugat esik

Re: nincs cím

#155613 akpo7 Előzmény: #155605

Nemtom, kicsit ugy nez ki mintha minket nem szeretnenek most. Persze ez barmikor megvaltozhat.

Én lezártam, majd ha vis…

#155606 Ricsi

Én lezártam, majd ha visszateszteljük a 300-at, nyitok újra shortot.

Vagy 21K alatt.

Re: nincs cím

#155605 Hathor Előzmény: #155597

Dolcsi szerint nem kéne esnie, és forint is nagyon bika.. na ezt most nem értem. TA alapján viszont mehet le, talán azt követjük

futi áll nulla, mínusz körül még

Re: nincs cím

#155593 Waszeitung Előzmény: #155559

Én is shortban vagyok,tartom egyenlőre....Otit orosz és ukrán kitettsége miatt remélem megmammogtatják,usa emelkedő csati felső sávszélnél van illene egy kori,most ennyi jut eszembe az esés mellett :D

Mekkora errefelé a csönd…

#155559 Ricsi

Mekkora errefelé a csönd.

Én tegnapról shortban vagyok, most nyereséges lenne. Mit tegyek? Annyira nincs forgalom, bármerre elmehet 1 pillanat alatt.

Re: gg

#155320 BudFox Előzmény: #155298

pontosítok :D :

Még szép..de hogy zárásra mi lesz belőle arról felelőtlenség lenne bármit is mondani...

utóbbi fél évben kb..54 -szer láttunk ilyet amikor innen ment még magasabbra..

Re: gg

#155296 BudFox Előzmény: #155280

áhh. nemtudom...ahogy az SP futurest elnézem..ekkora zűrzavarban bármi lehet...de most mintha zárásra beöntenék..