Tul lassan reagal. :)
Ft-ot nem tudom minek izmosítják, az az egy nem tetszik, az meg kihat OTPre
tudom bud, küldönleges képességei avannak az embernek néha... :S
ahogy rányitottam egyből 100 pont felfele :D ez az én szerencsém..
En megint elkezdtem. A shortjaimat tegnap reggel elinteztek, de ma ujranyiltak.
a délelőtti 21400 az volt :) Most is az van hosszabb távra, egyszerűen most pihenek, idegileg fáradt vagyok :)
200 alatt vagyunk, dolcsi 1.486
usa mínuszos.. többi nap követheti ezt a napot szerintem.
Mit szólsz mester? találjunk már ki egy jó beszállót lefele.
szerk: fogadok felkötik 200ra. :)
Én is kizárólag hosszabbtávra fogok pozit nyitni. Kizárólag short :)
mi lesz herceg, nyomd bes a kastélyod fedezetnek, és shortolj. Innen a hülyének is megéri ilyen kt mellett ;)
na jo, gondolkoztam. DJ többet nem emelkedik, mnt tegnap, ez tutkeráj. És ma erre ilyen minuszt csinált a bux. Akkor holnap se lesz plusszos. Shortokat átviszem
mára pihit ígértem reggel magamnak, eddig tartom :) max zárót beállítom:D
Ebből szép zakó lehet holnapra vagy ez csak hiú ábránd? :D
EUR/USD tamogatna az esest, de valoban nem lehet tudni. Tegnapi USA zarora pl. egyaltalan nem ezt vartam ma, erre tessek. Lehet, vkik rajottek, h. tulertekelt rohadtul a BUX?
hiszel Hollywoodnak? :D
de már nyitottam egy másik pakkot..most úgy néz ki esni akar USA is..nemtudom....már nem mondok semmit...semmi se biztos.