Hambiék emelkedő sáv felső szélénél (ezt még egyszer sem vitték át)így ez a korrekció aktuális lehet hogy később mehessünk még feljebb....
Ebből két dolgot nem hiszek: hogy lesz kori és hogy megyünk feljebb :D
Hambiék emelkedő sáv felső szélénél (ezt még egyszer sem vitték át)így ez a korrekció aktuális lehet hogy később mehessünk még feljebb....
Ebből két dolgot nem hiszek: hogy lesz kori és hogy megyünk feljebb :D
Kozel jartunk a stopomhoz, de most nem utottek meg ki. Kivancsi vagyok, h. ezt a nagyon szar adatot is meg lehet e venni.
Sávozgatunk,sávozgatunk....én most nem nyúlok bele középen,max az alja alatt nyitok shortot :D
:) piactól függ :)
Néha ugribugri, néha meg hosszú türelem. Rejtély vagy számomra:)
kivárás továbbra is :)
Na valami ilyesmi, de várom a hsz-t ha ez hülyeség, vagy rossz valami
én ezt láttam, de lehetek kezdő chartista..
majd rakok egy linket, lefotozom
Hasonló gondolatokkal küzdünk. Akkor szerencsére nem bennem van a hiba, ha más is így látja :))
Üdv mindenkinek!
Majd két hete full cash-ben ülök, és csak nézek, mint Rozi a moziban. Reggel elolvastam Egont, aki ki merte jelenteni, hogy a hétfői FED beszéd agyondöfte a bikát. :-) Hát rohadt kiváncsi leszek, mert szerintem még ez évben többször új csúcsra húzzák az indexeket a most kezdődött mikulás-rallyban. Annyira szigorúan szvsz, hogy még én magam sem merem lekereskedni. :-DDD
nem hetit néztem. 15percesen, én állandóan azt nézem, mert minden percben itt ülünk..
akkor minek hetest nézni? :)
végül is az álló vízben rövid setupokat keresünk nem?
Meg nincs vege a hetnek. :)
Vagy mar tortuk a mult heten???
Végre beimportáltam amimba a több napos elmaradást.
Végre sikerült meglátnom a hetes emelkedő trendből való törést.
Viszont felraktam egy fibot és 21109körül támasz. (nálam)
lehet elő kellene fizetnem erstés Markersre is