Regisztráció Elfelejtett jelszó

BUX0912

Re: gl

#156040 Waszeitung Előzmény: #156032

Hambiék emelkedő sáv felső szélénél (ezt még egyszer sem vitték át)így ez a korrekció aktuális lehet hogy később mehessünk még feljebb....

Ebből két dolgot nem hiszek: hogy lesz kori és hogy megyünk feljebb :D

Re: gl

#156032 akpo7 Előzmény: #155969

Kozel jartunk a stopomhoz, de most nem utottek meg ki. Kivancsi vagyok, h. ezt a nagyon szar adatot is meg lehet e venni.

gl

#155969 Waszeitung

Sávozgatunk,sávozgatunk....én most nem nyúlok bele középen,max az alja alatt nyitok shortot :D

Re: nincs cím

#155809 Hathor Előzmény: #155807

Hasonló gondolatokkal küzdünk. Akkor szerencsére nem bennem van a hiba, ha más is így látja :))

Re: nincs cím

#155807 Kitano Előzmény: #155783

Üdv mindenkinek!

Majd két hete full cash-ben ülök, és csak nézek, mint Rozi a moziban. Reggel elolvastam Egont, aki ki merte jelenteni, hogy a hétfői FED beszéd agyondöfte a bikát. :-) Hát rohadt kiváncsi leszek, mert szerintem még ez évben többször új csúcsra húzzák az indexeket a most kezdődött mikulás-rallyban. Annyira szigorúan szvsz, hogy még én magam sem merem lekereskedni. :-DDD

Re: nincs cím

#155735 Hathor Előzmény: #155726

nem hetit néztem. 15percesen, én állandóan azt nézem, mert minden percben itt ülünk..

akkor minek hetest nézni? :)

végül is az álló vízben rövid setupokat keresünk nem?

Re: nincs cím

#155723 Hathor Előzmény: #155685

Végre beimportáltam amimba a több napos elmaradást.

Végre sikerült meglátnom a hetes emelkedő trendből való törést.

Viszont felraktam egy fibot és 21109körül támasz. (nálam)

lehet elő kellene fizetnem erstés Markersre is

Ha így fogjuk fel, én is…

#155675 Ricsi

Ha így fogjuk fel, én is ezt csináltam. Neked mennyi a kötési jutalék?