Regisztráció Elfelejtett jelszó

Hozzászólás

Ricsi

Mekkora errefelé a csönd.

Én tegnapról shortban vagyok, most nyereséges lenne. Mit tegyek? Annyira nincs forgalom, bármerre elmehet 1 pillanat alatt.