de ha komolyabb vevő van akkor az is ezt csinálja..veszi a szintjéig utána kihagy egy napot majd tózse...esetleg visszaönt kicsit.
de ha komolyabb vevő van akkor az is ezt csinálja..veszi a szintjéig utána kihagy egy napot majd tózse...esetleg visszaönt kicsit.
:) mert a szentiment hajt benneteket.. a 25 meg a 40 komoly határ..
nem néztem a tegnapi forgalmat de ha közel ennyi volt akkor záróra felviszik.. főleg ha usa és dax besegít..hírre/elvárásra ment..ennyi van benne..a lassan moccanó hosszútávra tervező külföldi alapokra rá lehet sózni.
Fogod Te még gyönyörű hercegnőnek is hívni! (persze attól még ribanc marad :-)
"másrészt az Erste véleménye szerint a Magyar Telekom négy éven keresztül nem fizet majd osztalékot, tehát az osztalék miatt sem érdemes felvásárolnia a DT-nek a magyar céget,
A Magyar Telekom negyedik negyedéves gyorsjelentésével kapcsolatban is készített előrejelzést az Erste, arra számítanak, hogy a Magyar Telekom nulla közeli nettó eredményről számol be február 27-én."
Tehát nulla közeli eredmény és 4 évig nincs osztalék(szerintem inkább 10, miért is ne?!) Az Erste mindent tud! :-)
Hát ja... a cafka úgy tűnik h. megint átbaxott.
Adod még Te lejjebb is! ....
Nem vásárolja fel a Deutsche Telekom a Magyar Telekomot az Erste elemzője szerint, hiszen nincsen szinergia-hatás a korábban megvett vállalatok és a Magyar Telekom között és mivel (az Erste szerint) a Magyar Telekom nem fizet osztalékot a következő években, az osztalékért sem érdemes megvennie a DT-nek az MTelt.
Az a szerencse, hogy ezek ott az Ersténél lósz@rt sem tudnak!
330-on álltam... nem ment fel addig... azóta már emeltem 333-ra. :-)
Látom elment egy kis pakkod 325-ön!
"Menjen csak ráfér, azért azt nem szeretném ha DT kivezetné a Bétről."
Én sem szeretném, de sajnos nem tehetünk ellene semmit, ez már elrendeltetett :-)
Nagy dilemma... mert ha kikotyogjuk amit tudunk:-) (Mert ugye tudjuk!??) akkor skyrocket...szóval inkább gyüjtőgessünk! :-) oszt majd utána kotyogunk.
Mai nappal kapcsolatban tanácstalan vagyok... gondolom az elején meghúzzák, oszt visszaöntik..de mivel mindenki erre számít ezért inkább egész nap szépen emelkedni fog. (az én eszemen aztán nem járnak túl :-)
"Menjen csak ráfér, azért azt nem szeretném ha DT kivezetné a Bétről."
Szerintem nem is fogja, de nem is ez a lényeg hanem a story.Amúgy szerintem a mai nap nem szólt másról,minthogy a 312-315 alatti szintekről elfogytak az eladók.Folyik az eladó pakkok kiszívása, miközben a pozitív pletykák generálta kicsit nagyobb vételi érdeklődés, a fogyatkozó eladók miatt robbanásokat idéz elő az árfolyamban. Billegtetni lehet - bár aki lemarad az kimarad-,shortolni életveszélyes.
Látom szép nap volt. :)
Mennyiért is akartam venni elfelejtettem már 320, vagy 25? :)
Menjen csak ráfér, azért azt nem szeretném ha DT kivezetné a Bétről. Jó ez a papír ide.
Úgy is mondhatnánk, hogy mi voltunk a két kis hógolyhó a hírlavina indulásakor... (pedig ha tudnák h. még mi mindent tudunk!) :)
Pedig reméltem h. nem veszed észre... :-) Na mindegy, vegyük úgy h. ez volt akkor Egon első fehér katonája a háromból.... apropó! Ismét igaza lett a hetek óta mantrázott ékes mókával... (P.S.: látom már föncsinek is olcsó lett mától.. :) )
Nem figyelsz :) A 350 az ötvennel osztható és nem tízzel! ;-)))))))
A linkelt izén nem sok "ekkora ződ marubozu gyertya nagyon ritkán marad komolyabb fölészúrás vagy túllihegés nélkül" túllihegést látok... de majd most! Marubozu (remélem jól írtam) izé sorozat lesz!
350? :) Figyuzz! Azt hallottam, hogy holnaptól Karl és Helmut is rácuppan a történetre, szóval bármi lehet... szerintem még megrántják a héten, de az is lehet, hogy nem :)
Betettem a teljes maradékot 324-re záróban de már nem vitték el... ekkora ződ marubozu gyertya nagyon ritkán marad komolyabb fölészúrás vagy túllihegés nélkül... reggel ezért beteszem néhány petákkal feljebb, mondjuk valami tízzel osztható számnál. :-)