Re: nincs cím 2014. február 11. 10:25 Ibiza Előzmény: #690632 de ha komolyabb vevő van akkor az is ezt csinálja..veszi a szintjéig utána kihagy egy napot majd tózse...esetleg visszaönt kicsit.