Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Nyeretlen_Keteves Előzmény: #690609

Adod még Te lejjebb is! ....

Nem vásárolja fel a Deutsche Telekom a Magyar Telekomot az Erste elemzője szerint, hiszen nincsen szinergia-hatás a korábban megvett vállalatok és a Magyar Telekom között és mivel (az Erste szerint) a Magyar Telekom nem fizet osztalékot a következő években, az osztalékért sem érdemes megvennie a DT-nek az MTelt.

Az a szerencse, hogy ezek ott az Ersténél lósz@rt sem tudnak!