Re: nincs cím
Nyeretlen_Keteves Előzmény: #690609Adod még Te lejjebb is! ....
Nem vásárolja fel a Deutsche Telekom a Magyar Telekomot az Erste elemzője szerint, hiszen nincsen szinergia-hatás a korábban megvett vállalatok és a Magyar Telekom között és mivel (az Erste szerint) a Magyar Telekom nem fizet osztalékot a következő években, az osztalékért sem érdemes megvennie a DT-nek az MTelt.
Az a szerencse, hogy ezek ott az Ersténél lósz@rt sem tudnak!