Re: nincs cím
birkanyiiroo Előzmény: #690513Úgy is mondhatnánk, hogy mi voltunk a két kis hógolyhó a hírlavina indulásakor... (pedig ha tudnák h. még mi mindent tudunk!) :)
Úgy is mondhatnánk, hogy mi voltunk a két kis hógolyhó a hírlavina indulásakor... (pedig ha tudnák h. még mi mindent tudunk!) :)