Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

birkanyiiroo Előzmény: #690513

Úgy is mondhatnánk, hogy mi voltunk a két kis hógolyhó a hírlavina indulásakor... (pedig ha tudnák h. még mi mindent tudunk!) :)