Re: nincs cím
Ibiza Előzmény: #690617:) mert a szentiment hajt benneteket.. a 25 meg a 40 komoly határ..
nem néztem a tegnapi forgalmat de ha közel ennyi volt akkor záróra felviszik.. főleg ha usa és dax besegít..hírre/elvárásra ment..ennyi van benne..a lassan moccanó hosszútávra tervező külföldi alapokra rá lehet sózni.