Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Ibiza Előzmény: #690617

:) mert a szentiment hajt benneteket.. a 25 meg a 40 komoly határ..

nem néztem a tegnapi forgalmat de ha közel ennyi volt akkor záróra felviszik.. főleg ha usa és dax besegít..hírre/elvárásra ment..ennyi van benne..a lassan moccanó hosszútávra tervező külföldi alapokra rá lehet sózni.