Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Boby. Előzmény: #690574

"Menjen csak ráfér, azért azt nem szeretném ha DT kivezetné a Bétről."

Szerintem nem is fogja, de nem is ez a lényeg hanem a story.Amúgy szerintem a mai nap nem szólt másról,minthogy a 312-315 alatti szintekről elfogytak az eladók.Folyik az eladó pakkok kiszívása, miközben a pozitív pletykák generálta kicsit nagyobb vételi érdeklődés, a fogyatkozó eladók miatt robbanásokat idéz elő az árfolyamban. Billegtetni lehet - bár aki lemarad az kimarad-,shortolni életveszélyes.