Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

birkanyiiroo Előzmény: #690647

na most már megírhatom h. berágtam rá oszt kidobtam a cafka teljes maradékát 319-en... egyelőre talán nem is volt rossz ötlet... mehet innen amerre akar... még akár 360-ig is... bár az erstés csóka asszem jól elintézte a mai böffenetével a további "kitörést"... :)