Re: nincs cím
birkanyiiroo Előzmény: #690647na most már megírhatom h. berágtam rá oszt kidobtam a cafka teljes maradékát 319-en... egyelőre talán nem is volt rossz ötlet... mehet innen amerre akar... még akár 360-ig is... bár az erstés csóka asszem jól elintézte a mai böffenetével a további "kitörést"... :)