Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

banyaiz Előzmény: #690563

Látom szép nap volt. :)

Mennyiért is akartam venni elfelejtettem már 320, vagy 25? :)

Menjen csak ráfér, azért azt nem szeretném ha DT kivezetné a Bétről. Jó ez a papír ide.