Re: nincs cím 2014. február 10. 20:29 banyaiz Előzmény: #690563 Látom szép nap volt. :) Mennyiért is akartam venni elfelejtettem már 320, vagy 25? :) Menjen csak ráfér, azért azt nem szeretném ha DT kivezetné a Bétről. Jó ez a papír ide.