anyuka egy troll, de csak részben befolyásolja telkot
anyuka egy troll, de csak részben befolyásolja telkot
Mi az hogy szenvedteti? Az anya? Szenved a cég magától is, nem? Szerintem az Mtelekomot az anyacég nem szenvedteti, sőt, ha jól veszem ki a cikkekből itt Magyarországon indulnak pilot projektek, stb.
Egyébként Horvátországban is olyan környezet van mint nálunk? Tehát különadók, frekidíjaktól való parázás, stb?
Csapkod a ménkű körülöttünk, bárcsak belénk is belecsapna már... :)
Szegény horvát hugicánkat is csak szenvedteti az a jó ***** mutterkánk, pedig ott elvileg idén is lesz oszti:
MAGYARORSZÁG ÉS A RÉGIÓ: Újra célpont lehet a Telekom Austria
Újra felvásárlási célpont lehet a Telekom Austria a UBS szerint. Ennek oka, hogy második legnagyobb tulajdonosa, a mexikói América Móvil megvásárolta az Inmobiliaria Carso 3,14 százalékos részesedését (mindkettő Carlos Slim érdekeltségébe tartozik), ezzel pedig tulajdoni hányada 26,8 százalékra nőtt. Ennél nagyobb részesedéssel csak az osztrák állam bír a telekomcégben, utóbbi azonban még tavaly év végén jelezte, hogy több cégben is kész a privatizációra. A hírre 1,3 százalékos pluszba ugrott a telekompapír árfolyama az addigi csökkenésből.
Napnál világosabb, hogy a Telkóra is felvásárlás leselkedik, csak előtte még futószárazni kell egy keveset.
Az Európai Bizottság csütörtökön Brüsszelben jóváhagyta, hogy a prágai PPF pénzügyi befektető csoport átvegye a spanyol Telefónica csehországi leányvállalatát, a Telefónica Czech Republic társaságot - közölték csütörtökön Prágában.
A Peter Keller, a leggazdagabb cseh tulajdonában lévő PPF csoport decemberben írt alá szerződést a cseh Telefónica 65,9 százalékos részvénycsomagjának a megvételéről a spanyolokkal. A tranzakció ára 63,6 milliárd korona. Az üzlettel a PPF megszerezte a mobilszolgáltatásokat nyújtó szlovák Telefónica százszázalékos részvénycsomagját is.
A PPF bejelentette, hogy a brüsszeli döntés után január végéig ténylegesen is át kívánja venni a cseh távközlési társaságot.
"Az Európai Bizottság döntése pozitív. Az üzlet lezárását január végéig tervezzük" - jelentette ki Radek Stavel, a PPF szóvivője.
"A két érintett társaság más-más területen tevékenykedik, így nincs az üzlettel probléma" - nyilatkozta Antoine Colombani, az EU gazdasági versenyhivataláért felelős biztosa.
Az üzletből befolyó összeget az anyacég állítólag saját helyzetének megszilárdítására kívánja felhasználni.
A Telefónica a legnagyobb telekommunikációs cég Csehországban. A cseh távközlési cég SPT Telecom néven 1994 január elsején alakult meg, a spanyolok 2005-ben vették meg az 51,1 százalékos többségi részvénycsomagot 82,6 milliárd koronáért.
A Telefónica Czech Republic társaságnak 5,1 millió mobiltelefonos ügyfele van, 1,4 millió vezetékes telefonra fizet elő, 920 ezer ügyfél internet szolgáltatásokra. A társaság által működtetett O2 internetes tévét 140 ezer ügyfél fizeti elő. A társaság százszázalékos tulajdonában van a Telefónica Slovakia mobiltelefonos szolgáltató.
A társaság alaptőkéje 28 milliárd korona, 2012-ben az üzemi nyereség éves szinten 9,2 százalékkal 19,78 milliárd koronára csökkent.
annyi pénzem azért nincs... :)
Régi okosság, hogy ami nem bír már többet esni, az előbb v. utóbb emelkedni fog.
Gondolom ez valami olyan tevékenység, mint vadászaton a hajtó.Próbálják kiugrasztani a nyulat a bokorból.
Nekem nem sürgős, amennyiben a mindenható nem szólít magához idő elött :-)
Megint mennek a 20-30 db-os brokiüzenetek a könyvben...
Pontosn erről beszéltem a "biztonságos" parkolásról.... :-)
" A Teló kiválóan alkalmas arra, hogy ott
parkoltassuk (ingyen) azt a pénzt, amit máshol
gyorsan elbuknánk... :-) "
És ez nagyon nem hülyeség! Szerintem tudja ezt más is.
A Teló kiválóan alkalmas arra, hogy ott parkoltassuk (ingyen) azt a pénzt, amit máshol gyorsan elbuknánk... :-) Itt legalább megvan az az illúzió, hogy egyszer akár nullában is kiszállhatunk... :)
Óhohó! Föncsi, a kis hamis! :) Megtanultam ám a sorok között olvasni! Belevettél mi? :) (jól is tetted, bár én is vehetnék még)
egészen kiválóan tartja magát a papír
Ede??? Jajjjj ne már! Ex szerint voltam Ede! (is) , meg formerizé, stb... pedig csak Irén vagyok!
Az Ede guru jobban tetszene, de az Irén se rossz... )