Re: nincs cím
birkanyiiroo Előzmény: #686814A Teló kiválóan alkalmas arra, hogy ott parkoltassuk (ingyen) azt a pénzt, amit máshol gyorsan elbuknánk... :-) Itt legalább megvan az az illúzió, hogy egyszer akár nullában is kiszállhatunk... :)
A Teló kiválóan alkalmas arra, hogy ott parkoltassuk (ingyen) azt a pénzt, amit máshol gyorsan elbuknánk... :-) Itt legalább megvan az az illúzió, hogy egyszer akár nullában is kiszállhatunk... :)