Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

birkanyiiroo Előzmény: #686814

A Teló kiválóan alkalmas arra, hogy ott parkoltassuk (ingyen) azt a pénzt, amit máshol gyorsan elbuknánk... :-) Itt legalább megvan az az illúzió, hogy egyszer akár nullában is kiszállhatunk... :)