Re: nincs cím
Janicroft Előzmény: #687020Mi az hogy szenvedteti? Az anya? Szenved a cég magától is, nem? Szerintem az Mtelekomot az anyacég nem szenvedteti, sőt, ha jól veszem ki a cikkekből itt Magyarországon indulnak pilot projektek, stb.
Egyébként Horvátországban is olyan környezet van mint nálunk? Tehát különadók, frekidíjaktól való parázás, stb?