Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Janicroft Előzmény: #687020

Mi az hogy szenvedteti? Az anya? Szenved a cég magától is, nem? Szerintem az Mtelekomot az anyacég nem szenvedteti, sőt, ha jól veszem ki a cikkekből itt Magyarországon indulnak pilot projektek, stb.

Egyébként Horvátországban is olyan környezet van mint nálunk? Tehát különadók, frekidíjaktól való parázás, stb?