Re: nincs cím
birkanyiiroo Előzmény: #687016Csapkod a ménkű körülöttünk, bárcsak belénk is belecsapna már... :)
Szegény horvát hugicánkat is csak szenvedteti az a jó ***** mutterkánk, pedig ott elvileg idén is lesz oszti:
Csapkod a ménkű körülöttünk, bárcsak belénk is belecsapna már... :)
Szegény horvát hugicánkat is csak szenvedteti az a jó ***** mutterkánk, pedig ott elvileg idén is lesz oszti: