Re: nincs cím
birkanyiiroo Előzmény: #687022Itthon pld. nem fizet osztit, de a saját elmaradt osztihányadát (vagy még annál is sokkal többet) kreatív módon hazatalicskázza a közkezes részvényesek orra elől... rengeteg számviteli trükk van arra, hogy egy ekkora multi a pénzénél maradjon ha a külső feltételek szigorodni kezdenek. Lényeg, hogy a közkezesek mindig le voltak és mindig le is lesznek sz@rva... osztanak-szoroznak Bonnban, és ha már végképp nem éri meg nekik tovább itt szüttyögni, jóárasítva lepasszolják az elribancosodott leánykát.
Horvátoknál nem ismerem pontosan, hogyan megy a dolog, viszont azt látom, hogy az árfolyam hosszabb időtávon is korrelálni látszik az Mtel árfolyamával... ilyesmi pedig csak a muttertól indulhat.