Re: nincs cím
birkanyiiroo Előzmény: #686811Óhohó! Föncsi, a kis hamis! :) Megtanultam ám a sorok között olvasni! Belevettél mi? :) (jól is tetted, bár én is vehetnék még)
Óhohó! Föncsi, a kis hamis! :) Megtanultam ám a sorok között olvasni! Belevettél mi? :) (jól is tetted, bár én is vehetnék még)