Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

birkanyiiroo Előzmény: #686811

Óhohó! Föncsi, a kis hamis! :) Megtanultam ám a sorok között olvasni! Belevettél mi? :) (jól is tetted, bár én is vehetnék még)