Re: nincs cím
Koffein Előzmény: #368900Felébredt mikrobi? :)
Akkor induljon a limbo láz, mert a pesti parketten az Orco bikája a karámot veri széjjel, annyira menni akar, hogy még a csigaevők robotja is alig tudja vissza verni a kitörési próbálkozásait :D