Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Koffein Előzmény: #368900

Felébredt mikrobi? :)

Akkor induljon a limbo láz, mert a pesti parketten az Orco bikája a karámot veri széjjel, annyira menni akar, hogy még a csigaevők robotja is alig tudja vissza verni a kitörési próbálkozásait :D