Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

zeeh_ Előzmény: #368937

:DD

Elvileg ma helyreáll az ár különbség, ha a csigások is úgy akarják. Menjen szépen napi 1-2%-okat, az simán jó.