Ez csiganyelven van, nem értek fransziéül :S
Nem volt erőm átolvasni.. olyan mintha a kgy napirendi pontokhoz lenne valami..
igen, mert a robotnak lejárt a budapesti munkaideje :))
Öntike.
2610 lesz a záró szerintem, ahonnan pont egy limites napra lenne a 3000...
(De ez még később lesz.)
9.75
Lassan megszűnik az árfolyamok közötti különbség, még cirka 25 Ft, de ez már elenyésző.
hát igen, csak robocop annyira legény, hogy vissza merje verni a bét bikáját :)
9.74
Valami azt súgja, hogy 9.8-ról eltűnt az az 5.5k... :)
Robotba elfelejtették beletáplálni a 263Ft-os eurót :D
Még 268 Ft-ossal dolgozik :D
:DD
Elvileg ma helyreáll az ár különbség, ha a csigások is úgy akarják. Menjen szépen napi 1-2%-okat, az simán jó.
Ilyen, amikor egyik alom (jelen esetben a bét.en szereplő) vérszemet kap és a karám ajtaját döngeti, és döngeti, és dönget, a kidobó legények, meg nem bírják lefojtani az idő előtti kitörést... Viki is megmondta, magyar földön, magyar orco, nehogy má a franciák mondják meg, hogy merre menjen az éti csiga :D
Na jól van, mára bezár a móka, megyek dolgozni. :)))
Ez kész! :DDDD
Újabb fék 2680-on, 3k.
Brutál, ilyet se lehet minden nap látni, hogy 6k áll útban.
Felébredt mikrobi? :)
Akkor induljon a limbo láz, mert a pesti parketten az Orco bikája a karámot veri széjjel, annyira menni akar, hogy még a csigaevők robotja is alig tudja vissza verni a kitörési próbálkozásait :D
Bízzunk benne. Milyen jól mutatna egy 3300-as ár. :)
Az erős Ft amúgy sem tesz jót az exportőr cégeknek, ez pedig már az a szint, ami szerintem nekik árt. Lényegében csak exportáló cégek éldegélnek valamennyire, a többi vagy lehúzta a rolót vagy a tartalékokat éli fel.
Ami kint megy, az már a limbó láz előszele. :)
Most lesz árkorrekció.
2k 2605-ön.
1k 2620-on.
1k öntike 2600-on
Profi közgazdászunk csak összekotyvaszt valamit a boszorkánykonyhájában, amitől 280 lesz az euró :)
Mennyivel jobban mutatna most egy 280-as euro.
Eszem megáll, hogy ez a f*stalicska forint mindig akkor erősödik, amikor Orcoban felfelé mozgás van. Egész évben ez ment eddig. :(
Remélem, a májusi fináléra Matolcsy professzor intéz nekünk egy 280-as EUR/HUF árfolyamot. :)