Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

zeeh_ Előzmény: #368895

Bízzunk benne. Milyen jól mutatna egy 3300-as ár. :)

Az erős Ft amúgy sem tesz jót az exportőr cégeknek, ez pedig már az a szint, ami szerintem nekik árt. Lényegében csak exportáló cégek éldegélnek valamennyire, a többi vagy lehúzta a rolót vagy a tartalékokat éli fel.

Ami kint megy, az már a limbó láz előszele. :)

Most lesz árkorrekció.

2k 2605-ön.

1k 2620-on.

1k öntike 2600-on