Re: nincs cím
zeeh_ Előzmény: #368895Bízzunk benne. Milyen jól mutatna egy 3300-as ár. :)
Az erős Ft amúgy sem tesz jót az exportőr cégeknek, ez pedig már az a szint, ami szerintem nekik árt. Lényegében csak exportáló cégek éldegélnek valamennyire, a többi vagy lehúzta a rolót vagy a tartalékokat éli fel.
Ami kint megy, az már a limbó láz előszele. :)
Most lesz árkorrekció.
2k 2605-ön.
1k 2620-on.
1k öntike 2600-on