Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

zeeh_ Előzmény: #368888

Mennyivel jobban mutatna most egy 280-as euro.

Eszem megáll, hogy ez a f*stalicska forint mindig akkor erősödik, amikor Orcoban felfelé mozgás van. Egész évben ez ment eddig. :(

Remélem, a májusi fináléra Matolcsy professzor intéz nekünk egy 280-as EUR/HUF árfolyamot. :)