Re: nincs cím
zeeh_ Előzmény: #368888Mennyivel jobban mutatna most egy 280-as euro.
Eszem megáll, hogy ez a f*stalicska forint mindig akkor erősödik, amikor Orcoban felfelé mozgás van. Egész évben ez ment eddig. :(
Remélem, a májusi fináléra Matolcsy professzor intéz nekünk egy 280-as EUR/HUF árfolyamot. :)