Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Koffein Előzmény: #368921

Ilyen, amikor egyik alom (jelen esetben a bét.en szereplő) vérszemet kap és a karám ajtaját döngeti, és döngeti, és dönget, a kidobó legények, meg nem bírják lefojtani az idő előtti kitörést... Viki is megmondta, magyar földön, magyar orco, nehogy má a franciák mondják meg, hogy merre menjen az éti csiga :D

Na jól van, mára bezár a móka, megyek dolgozni. :)))