Regisztráció Elfelejtett jelszó

Miért utálják a spekik a phylaxiát?

Re: nincs cím

#617794 Zotya32 Előzmény: #617793

akkor az eladó :) nem figyeltem, csak este láttam a kötéslistát...

bár igaz, hisz délelőtt kikapták a 37 ft-ot és utána már vevőin várták a pakkokat 37-re... úgy látszik csak tp adott el... :)) re: 1912

Re: nincs cím

#617764 Zotya32 Előzmény: #617757

Én nem adom el, kivárom a végét. Kíváncsian várom a megoldást arra, hogy hol és hogyan akarják megvalósítani a főtevékenységet. re: gyógyszergyártás.

vajon a 'műhely' az eurogenerál telephelyén lesz, vagy a gr konyhájában, netán a révay 10 alagsorában?

Re: nincs cím

#617757 Elcamino65 Előzmény: #617737

Abban bízzunk,hogy minnél később rukkolnak elő a jövőbeni tervekkel.

Emelkedjen csak az árfolyam a kiváncsiságtól.

Ettől függetlenül egyenlőre szerintem nagymértékben csak az ő vásárlásaiktól emelkedünk. Még ha egyenlőre csak a saját papírjaik vételétől is emelkedik.

A régi megmaradt "motorosok" szerintem 100ft alatt nem adják.

elcamino, Zotya, az én ismerőseim , stb.

Re: nincs cím

#617709 Zotya32 Előzmény: #617702

Kösz. 46 már csak 8 ft, picit több mint 20% ide...

Mehet hír nélkül is, ahogy teszi ezt már 28-30 óta.

Re: nincs cím

#617702 Sly-- Előzmény: #617696

36 fölé zárás megerősítve, elmehet 40-ig, komolyabb emelkedés lehetősége csak 40 fölött (45-46 Ft), mégkomolyabb 46 fölött esetleg, de ehhez már komoly történés, esemény kell.

Ezek a szintek.

Re: nincs cím

#617647 Trisz Előzmény: #617639

És a kamu vevők legyűrik a valódi eladókat. :) Ezen egyébként a kamuvevők lepődnek meg a legjobban. :)

Úgy hogy már az eladói oldalon is csak a kamu eladók maradtak meg. Ebből következik, hogy már a támaszok is kamuk. :)

Csak az árfolyam valódi. :)

Re: nincs cím

#617639 Zotya32 Előzmény: #617629

kamuvevők és valódi eladók állnak szemben egymással. :)

forintozók nem tudnak belépni, mert nem pörög úgy a papír, ahogy szeretnék. Fecó is majdnem eladta múltkor 34-en. de aztán megkönyörültek rajta is elvitték 35-ön, igaz, hogy utána 36-on, és ma meg 37-en is eladhatta volna....

Re: nincs cím

#617578 Sly-- Előzmény: #617573

Direkt figyeltem, voltak benne most bőven.

Lehetett látni, ahogy eldobtak pl. a 6300 db. konzumot és azonnal vettek belőle 4500 db. phyl.-t.:D

Re: nincs cím

#617573 Zotya32 Előzmény: #617570

igen, biztosan a forintozók :)

meglátjuk, vmi lesz ebből... legyünk optimisták... kisebb eséllyel játszik a 20 ft, mint a 100 :))

38-at majd pár nap múlva, nem kell sietni sehova, senki nem akar már beszállni ide. 1-2 napig alig van kötés, aztán következő percben 20 millió ft... ennyi sok forintozó van vajon???

Re: nincs cím

#617570 Sly-- Előzmény: #617568

Beszálltak a forintozók (én továbbra sem)

Ha nem veszik ki a 38-as dugót, akkor nem lesz támasz a 36, mert majd megunják és visszaszórják.

Ha kiveszik a 38-at, akkor van esélye, de én nem látok sok esélyt erre. Ettől még bármi megtörténhet.