Re: nincs cím
Sly-- Előzmény: #617568Beszálltak a forintozók (én továbbra sem)
Ha nem veszik ki a 38-as dugót, akkor nem lesz támasz a 36, mert majd megunják és visszaszórják.
Ha kiveszik a 38-at, akkor van esélye, de én nem látok sok esélyt erre. Ettől még bármi megtörténhet.