Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Sly-- Előzmény: #617568

Beszálltak a forintozók (én továbbra sem)

Ha nem veszik ki a 38-as dugót, akkor nem lesz támasz a 36, mert majd megunják és visszaszórják.

Ha kiveszik a 38-at, akkor van esélye, de én nem látok sok esélyt erre. Ettől még bármi megtörténhet.