Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Zotya32 Előzmény: #617629

kamuvevők és valódi eladók állnak szemben egymással. :)

forintozók nem tudnak belépni, mert nem pörög úgy a papír, ahogy szeretnék. Fecó is majdnem eladta múltkor 34-en. de aztán megkönyörültek rajta is elvitték 35-ön, igaz, hogy utána 36-on, és ma meg 37-en is eladhatta volna....