Re: nincs cím
Zotya32 Előzmény: #617629kamuvevők és valódi eladók állnak szemben egymással. :)
forintozók nem tudnak belépni, mert nem pörög úgy a papír, ahogy szeretnék. Fecó is majdnem eladta múltkor 34-en. de aztán megkönyörültek rajta is elvitték 35-ön, igaz, hogy utána 36-on, és ma meg 37-en is eladhatta volna....