Re: nincs cím
Elcamino65 Előzmény: #617737Abban bízzunk,hogy minnél később rukkolnak elő a jövőbeni tervekkel.
Emelkedjen csak az árfolyam a kiváncsiságtól.
Ettől függetlenül egyenlőre szerintem nagymértékben csak az ő vásárlásaiktól emelkedünk. Még ha egyenlőre csak a saját papírjaik vételétől is emelkedik.
A régi megmaradt "motorosok" szerintem 100ft alatt nem adják.
elcamino, Zotya, az én ismerőseim , stb.