Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Elcamino65 Előzmény: #617737

Abban bízzunk,hogy minnél később rukkolnak elő a jövőbeni tervekkel.

Emelkedjen csak az árfolyam a kiváncsiságtól.

Ettől függetlenül egyenlőre szerintem nagymértékben csak az ő vásárlásaiktól emelkedünk. Még ha egyenlőre csak a saját papírjaik vételétől is emelkedik.

A régi megmaradt "motorosok" szerintem 100ft alatt nem adják.

elcamino, Zotya, az én ismerőseim , stb.