Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Trisz Előzmény: #617639

És a kamu vevők legyűrik a valódi eladókat. :) Ezen egyébként a kamuvevők lepődnek meg a legjobban. :)

Úgy hogy már az eladói oldalon is csak a kamu eladók maradtak meg. Ebből következik, hogy már a támaszok is kamuk. :)

Csak az árfolyam valódi. :)