Re: nincs cím
Trisz Előzmény: #617639És a kamu vevők legyűrik a valódi eladókat. :) Ezen egyébként a kamuvevők lepődnek meg a legjobban. :)
Úgy hogy már az eladói oldalon is csak a kamu eladók maradtak meg. Ebből következik, hogy már a támaszok is kamuk. :)
Csak az árfolyam valódi. :)