Re: nincs cím 2013. április 26. 9:58 Sly-- Előzmény: #617573 Direkt figyeltem, voltak benne most bőven. Lehetett látni, ahogy eldobtak pl. a 6300 db. konzumot és azonnal vettek belőle 4500 db. phyl.-t.:D