Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Sly-- Előzmény: #617573

Direkt figyeltem, voltak benne most bőven.

Lehetett látni, ahogy eldobtak pl. a 6300 db. konzumot és azonnal vettek belőle 4500 db. phyl.-t.:D