Re: nincs cím
Zotya32 Előzmény: #617570igen, biztosan a forintozók :)
meglátjuk, vmi lesz ebből... legyünk optimisták... kisebb eséllyel játszik a 20 ft, mint a 100 :))
38-at majd pár nap múlva, nem kell sietni sehova, senki nem akar már beszállni ide. 1-2 napig alig van kötés, aztán következő percben 20 millió ft... ennyi sok forintozó van vajon???