Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Zotya32 Előzmény: #617570

igen, biztosan a forintozók :)

meglátjuk, vmi lesz ebből... legyünk optimisták... kisebb eséllyel játszik a 20 ft, mint a 100 :))

38-at majd pár nap múlva, nem kell sietni sehova, senki nem akar már beszállni ide. 1-2 napig alig van kötés, aztán következő percben 20 millió ft... ennyi sok forintozó van vajon???