Regisztráció Elfelejtett jelszó

dax

matgab Előzmény: #862980

Egyre valószínűbbnek látom, hogy a FED nyomda utáni őrület az a call opciók miatti hatalmas vételek voltak. Ezért is maradhatott ki belőle a kis magyar BUX indexünk, hiszen itt nem nyomtattak annyi pénzt és opciós ügyletek sem jellemzőek.

Most, hogy elkezdik talán zárni ezeket az opciós ügyleteket, elkezdett az USA esni, de ez az esés nem érinti ilyen módon az európai indexeket, hiszen itt nem is alakult ki ekkora opciós buborék.

vélemények?