erősek az indexek, főleg a dax, usa esésre 400 pont, nem túl sok, és szinte le is dolgozta
erősek az indexek, főleg a dax, usa esésre 400 pont, nem túl sok, és szinte le is dolgozta
Szia Lenthor, jó reggelt mindenkinek!
Felfelé ma mi lehet az ellenállás?
Sziasztok, jó reggelt!
Nem értük el a 4 óráson az ék alsó szárát kb. 12.750-nél.
Alatta akár 12.645 is lehetne.
Meg kell nézni, hogy merre indul az ékben!

épp akartam mondani, hogy kezd megjönni a piac józan esze, amikor látom , hogy a Tesla -15%-on van, a Wirecard -9%-on, a RIG -14%-on, a Moderna, , repülőgépgyártók, olajos cégek, utazós cégek zuhannak, erre meglátom, hogy a Nikola meg +36%-on van...
Lenthor, Igazad van és köszönjük a kimutatásokat. Azonban a FED és a központi bankok nem voltak ennyire összehangolva és nem borítottak ekkora likviditást a piacra. A mostani túlhúzott állapot miatt azonban egy 10% -os esés bent lehet a kérdés mikorra tervezik?-:) S&P 2950-3050 között - miért csak ekkora mert a FED ma nyilatkozta hogy már az államadósság sem érdekli - költeni kell. - Azt hiszem amit múltkor leírtam , hogy az elnök választás miatt nem engedik beesni a piacokat - lesz és lett a vezér elv...utána viszont egy kisebb harakirit várnék - ami megint arra lesz jó, hogy a FED japánizálódni fog - azaz közvetlenül el kezd majd vásárolni...
Idő faktorban szept. 8 / 16-17 / 20-23 között várnék valami jelet (lefelé) Üdv.:J'.
ui. ha a S&P kalapács gyertyára holnap zárásra megerősítés jön long, ha nem short ... addig mozi + szakmai továbbképzés.
Egy kis múlt!
November 3.-án lesz az amerikai elnökválasztás.
Nézzük 2016-os elnökválasztásnál szeptember 1.-től az SP-t.
2012-es elnökválasztásnál így nézett ki:
2008-as év
Az elnökválasztásokig és az elnökválasztások után volt egy kis visszaesés, majd emelkedések jöttek.
---------------------------------------------------------------------

Köszönöm Lenthor! Ok.
1 H trend fordulós jelek kalapács gyertya, utána réssel fel órás zöld marobozu gyertya- lehet ez csak azért volt, hogy III. n.é évége új ATH húzhassák a piacokat és 2 nap alatt lerendezzék a túlvett indiket... + 10-15 % up S&P - 3700-3900 közé NQ 12700-13200
DOW - 30000, DAX - 13749-14300 (fibo és csati célárakból)
Szerinted / szerintetek?
Ott van a szabály:
Fontos szabály, hogy a 4. hullám nem mehet a 2. hullám 100%-ig!
Az 5/1-el lehet átfedésben.