Regisztráció Elfelejtett jelszó

dax

JackOne Előzmény: #862984

Amit írsz logikus. Szeptember végén , írta Petőfi Sándor felfelé várnám III né. zárás + elnökválasztás előtt csak kozmetikázó korrekciókra számítanék, hogy még tovább emelkedhessünk,- miért is még, mert sokan még mindig esést várnak és a FED folyamatosan "drogozza" a piacokat és ebbe a szóbeli intervenciókat is beleértem...

DAX mindjárt longos lesz (nekem) ha hosszútávú csökkenő piros vonal fölé megy ... NQ futi - + 1,85 % eszméletlen ....