Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

dax

Lenthor Előzmény: #862974

Sziasztok, jó reggelt!

Nem értük el a 4 óráson az ék alsó szárát kb. 12.750-nél.

Alatta akár 12.645 is lehetne.

Meg kell nézni, hogy merre indul az ékben!

https://invst.ly/s2cp4