Regisztráció Elfelejtett jelszó

De30 (GDAXI)

dax

#862962 matgab Előzmény: #862952

épp akartam mondani, hogy kezd megjönni a piac józan esze, amikor látom , hogy a Tesla -15%-on van, a Wirecard -9%-on, a RIG -14%-on, a Moderna, , repülőgépgyártók, olajos cégek, utazós cégek zuhannak, erre meglátom, hogy a Nikola meg +36%-on van...

S&P500

#862950 JackOne Előzmény: #862947

Lenthor, Igazad van és köszönjük a kimutatásokat. Azonban a FED és a központi bankok nem voltak ennyire összehangolva és nem borítottak ekkora likviditást a piacra. A mostani túlhúzott állapot miatt azonban egy 10% -os esés bent lehet a kérdés mikorra tervezik?-:) S&P 2950-3050 között - miért csak ekkora mert a FED ma nyilatkozta hogy már az államadósság sem érdekli - költeni kell. - Azt hiszem amit múltkor leírtam , hogy az elnök választás miatt nem engedik beesni a piacokat - lesz és lett a vezér elv...utána viszont egy kisebb harakirit várnék - ami megint arra lesz jó, hogy a FED japánizálódni fog - azaz közvetlenül el kezd majd vásárolni...

Idő faktorban szept. 8 / 16-17 / 20-23 között várnék valami jelet (lefelé) Üdv.:J'.

ui. ha a S&P kalapács gyertyára holnap zárásra megerősítés jön long, ha nem short ... addig mozi + szakmai továbbképzés.

dax

#862906 JackOne Előzmény: #862900

Köszönöm Lenthor! Ok.

1 H trend fordulós jelek kalapács gyertya, utána réssel fel órás zöld marobozu gyertya- lehet ez csak azért volt, hogy III. n.é évége új ATH húzhassák a piacokat és 2 nap alatt lerendezzék a túlvett indiket... + 10-15 % up S&P - 3700-3900 közé NQ 12700-13200

DOW - 30000, DAX - 13749-14300 (fibo és csati célárakból)

Szerinted / szerintetek?

dax

#862900 Lenthor Előzmény: #862899

Ott van a szabály:

Fontos szabály, hogy a 4. hullám nem mehet a 2. hullám 100%-ig!

Az 5/1-el lehet átfedésben.

dax

#862899 JackOne Előzmény: #862894

Szia Lenthor! Elvileg 5.1-4 átfedésben - lesz itt még 5 . hullám? Nem inkább fejváll és 1.4 ...?

S&P leszakította a korábbi ATH is...

VIX 35 felett és 1D Kumo felett - nem egy longos előkép

dax

#862897 matgab Előzmény: #862888

Egyrészt a FED által nyomtatott dollárok segélyek formájában a kisbefektetőknél csapódnak le, amik közvetlen vételekként jelennek meg a piacok, addicionális keresletként.

Másrészt a FED által megvett rossz hitelektől a bankok azoktól megszabadulva újabb és újabb pénzeken vásárolhatnak részvényeket.

Harmadrészt a bóvli vagy csődközeli kötvényeket megvásárolva a többi befektető is közvetlenül részvényeket tud venni a bóvli meg majd max beragad a FED-nél.

És akkor én még azt gondolom, hogy a FED más csatornákon is juttat pénzeket közvetett vagy közvetlen módon bizonyos piaci szereplőknek, akik összehangolt módon vásárlásokat vagy eladásokat generálnak. Nem hiszek abban, hogy a Robinhood-os szereplők irányítanák a világot. Ők csak birkák, akiket megnyirogatnak, adósságcsapdába kényszerítenek, hogy hosszú távon egy kisemmizett adósságcsapdában vergődő olcsó munkaerő bázis jöjjön létre a multik számára...